Hakkımızda

Aras Forklift

Başta İstanbul ve İlçeleri olmak Üzere Türkiye'nin Forklift Kiralama Platformu

ADRESİNİZE ÇEKİCİ İLE OPERATÖRLÜ FORKLİFT HİZMETİ

15’in üzerinde forkliftten oluşan kiralama havuzumuzda size yalnızca tanınmış marka üreticilerin (Jungheinrich, Linde, Still vb.) ekipmanlarını sunuyoruz. Bu endüstriyel forkliftlere forklift hızlı aramamız aracılığıyla erişilebilir. Arama maskesinde kiralama seçeneği altında kiralanabilir seçeneğini belirlerseniz yalnızca Melle konumundaki cihazların listeleneceğini lütfen utmayın. Bu araçlar için size çeşitli donanım çeşitleri ve aksesuarlar sağlayabiliriz. Teknik açıdan mükemmel bir durum bizim için tabii ki. Bu güvenilirlik etkinliğinizi artırır.

Kendiliğinden kısa süreli kiralamalardan uzun süreli kiralamalara kadar her türlü kiralama süresini sunabiliriz. Yoğun zamanlar veya sezonluk operasyonlar (montaj, şantiye, ticaret fuarı, hasat vb.) konusunda uzmanız. Ayrıca sizin için cihazların nakliyesini de organize etmekten mutluluk duyarız.

Kiralık forkliftlerimizin fiyat-performans oranı sizi ikna edecektir.

Sizlere bu dizel, gazlı, elektrikli, yaya forkliftlerini ve elektrikli transpaletleri sunabiliriz.

Kiralama Tercihleri

Aras Forkliftte ihtiyaca yönelik tercihler..

DİZEL FORKLİFTLER

Yakıt tüketimi konusunda hesaplı tercih.

ELEKTRİKLİ FORKLİFTLER

Çevre dostu enerji tüketiminin teknolojiyle buluşması ile hesaplı tercih.

3 TONLUK FOKRLİKFTLER

100kg’dan 3 tona kadar olan yükleriniz için 3 tonluk forklift kiralama yapabilirsiniz.

5 TONLUK FORKLİFTLER

100kg’dan 5 tona kadar olan yükleriniz için 5 tonluk forklift kiralama yapabilirsiniz.

7 TONLUK FORKLİFTLER

5 ton dan 7 tona kadar olan yükleriniz için 7 tonluk forklift kiralama yapabilirsiniz.

10 TONLUK FORKLİFTLER

7 tondan 10 tona kadar olan yükleriniz için 10 tonluk forklift kiralama yapabilirsiniz.

Saatlik forklift

Tüm ekipmanlarımız ile 30 dakikada adresinizdeyiz. Uzman ekibimiz ile iş sağlığı güvenliği belgelerimizle birlikte işlerinizi hassas sorunsuz birşekilde hallediyoruz. İnsan yükünün kaldıramadığı her yükte tercih edebileceğiniz forkliftler hem iş yükünüzü azaltır hem işlerinizi hızlandırır. Saatlik forklift çalıştırma esnasında işin saatlik ücreti hariç hiç bir masrafınız yoktur. Çekici ile adresinize gelir ,uzman operatör ile birlikte kaç saat olursa olsun hiç bir yakıt masrafınız,operatör bulunmaz.

Günlük forklift  

Günlük kiralama hizmetlerinde randevulaştığımız süreçte saat mekan farketmeksizin adresinizde hazır bir şekilde bulunuyoruz. Yine saatlik kiralamada olduğu gibi saat ücreti hariç hiç bir masrafınız bulunmamaktadır. 

Aylık kiralık forklift

Aylık kiralık forklift hizmetlerimizde sizlerden gelen talepler doğrultusunda ister operatörlü ister operatörsüz sadece forklift hizmeti almayı seçebilirsiniz. Aylık forklift kiralama hizmetlerimizde yakıt giderleri tarafınıza aittir. Ayda 10 kez forkliftle kısa süreli kiralama ihtiyacınız var ise sizlere aylık forklift kiralamayı tercih ediyoruz. Hem sizler için daha ucuz maliyetli hemde forklift firmanızdan ayrılmadan dilediği saatte dilediği anda çalışmaya hazır bir şekilde beklemiş olur.

Yıllık forklift kiralama 

Yıllık forklift kiralama hizmetimizde yine aylık kiralamada olduğu gibi operatörlü veya operatörsüz kiralama sağlıyabilirsiniz. Yıllık kiralamalarda yine yakıt hariç tüm masraflara karışmadan forkliftinizin bakımına lastiğine parça arızalarına anında müdahale ediyoruz. Eğer forkliftin yerinde arızası mümkün değilse kadememize çekmek zorundaysak yerine eş değer bir forklift bırakarak sizleri işlerinizden geri bırakmıyor,işinizi tüm hızıyla devam ettiriyor olacaksınız.